Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!
349211
post-template-default,single,single-post,postid-349211,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!

На факультеті економіки та управління ТНЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент».

За результатами проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», переможцями серед магістрів визнано:

І місце – Федик Зоряна Олександрівна (ПУАм-11);

ІІ місце – Дуда Тетяна Ігорівна (ПУАм-11).

Переможцями серед бакалаврів визнано:

І місце – Велічко Катерина Леонідівна (ПУА-31);

ІІ місце – Ларва Юлія Юріївна (ПУА-31).

Переможців рекомендовано для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування.

 

За результатами проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» по напряму «Менеджмент інноваційної діяльності», переможцями визнано:

І місце – Островська Катерина Миколаївна (МЕНм-11);

ІІ місце – Мельничук Анастасія Юріївна (МЕН-41);

ІІІ місце – Кривохижа Юлія Олександрівна та Снігурський Богуслав Олександрович (МЕН-41).

Для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» по напряму «Менеджмент інноваційної діяльності» рекомендовано Островську Катерину Миколаївну та Мельничук Анастасію Юріївну.

 

За результатами проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» по напряму «Менеджмент організацій і адміністрування» переможцями серед магістрів визнано:

І місце – Іваcечко Олена Іванівна (МЕНм-11);

ІІ місце – Счастний Валерій Олегович (МЕНм-11);

ІІІ місце – Недзельський Роман Володимирович (МЕНм-11).

Переможцями серед бакалаврів стали:

І місце – Вусата Яна Олександрівна (МЕН-41);

ІІ місце –Кирилюк  Інна Сергіївна (МЕН-41);

ІІІ місце – Труш Уляна Володимирівна та Гаврилюк Юлія Степанівна( МЕН-41);

Для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» по напряму «Менеджмент організацій і адміністрування» серед магістрів рекомендовано Іваcечко Олену Іванівну, та Счастного Валерія Олеговича; серед бакалаврів — Вусату Яну Олександрівну та Кирилюк  Інну Сергіївну.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає переможців та учасників олімпіади та бажає їм подальших успіхів!

AUTHOR: Nata
No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.