Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ»
348923
post-template-default,single,single-post,postid-348923,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році»  на базі Тернопільського національного економічного університету 25-27 квітня 2018 року буде проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).

Для участі у ІІ етапі запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (2 чол. від кожного ВНЗ).

Під час проведення Олімпіади учасники виконуватимуть письмове завдання, яке включає тестову та практичну частини:

— для освітнього ступеня  «бакалавр» з дисциплін: «Менеджмент»; «Операційний менеджмент»; «Стратегічне управління»; «Управління інноваціями»; «Адміністративний менеджмент».

— для освітнього ступеня «магістр» з дисциплін: «Менеджмент організації»; «Корпоративне управління»; «Управління проектами»;  «Управління якістю»;  «Фінансовий менеджмент».

Анкети переможців першого етапу (додаток 1) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2) просимо надіслати до 01 березня 2018 р. на електронну адресу: feu.mpu@gmail.com і поштову адресу Оргкомітету оригінали документів: 46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, кафедра менеджменту та публічного управління. При поданні заявки прохання додатково вказати ПІП, посаду супроводжуючої особи та контактний телефон (за умови приїзду).

Програмою проведення Олімпіади передбачено:

25 квітня 2018 року — день заїзду, реєстрація та поселення учасників Олімпіади. Початок реєстрації о 9.00 у приміщенні  ІІІ-го корпусу ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3, ауд. 3104; консультація – початок о 17.00 (ауд. 3405 ІІІ-й корпус ТНЕУ);

— 26 квітня 2018  року – день проведення Олімпіади (початок о 9.00);

— 27 квітня 2018 року – підведення підсумків, робота апеляційної комісії, нагородження переможців, від’їзд учасників Олімпіади.

Крім того учасникам Олімпіади будуть запропоновані екскурсійні програми.

Учасники Олімпіади обов’язково повинні мати при собі паспорт та студентський квиток для підтвердження їх особи. Для ефективного проведення Олімпіади прохання забезпечити студентів калькуляторами та попередити про заборону використання мобільних телефонів. Квитки на зворотній проїзд доцільно придбати завчасно.

Додаткова інформація на сайті mpu.tneu.edu.ua

Довідки за телефонами: 0961908913  Демків Ірина Олегівна

е-mail: feu.mpu@gmail.com

Додаток 1,2

AUTHOR: Nata
No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.