Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки»!
post-template-default,single,single-post,postid-349387,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Конференція відбудеться 1-3 квітня 2020 року на базі Тернопільського  національного економічного університету

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Проблеми та тенденції розвитку сучасного менеджменту
  2. Використання технологій менеджменту в інноваційно-інвестиційній діяльності підприємств.
  3. Управлінське забезпечення секторальних реформ в контексті інноваційного розвитку економіки.
  4. Інноваційні механізми залучення ресурсів для сталого розвитку територій в умовах децентралізації.
  5. Сучасні технології управління людськими ресурсами на макро-мезо і мікрорівнях.
  6. Імплементація інновацій менеджменту та публічного управління в практику формування компетентностей студентів в процесі навчання.

Деталі в інформаційному листі:

Конф 2020 інформ лист (1)