Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Вітаємо фіналістів конкурсу Social Impact Award Ukraine 2018!
post-template-default,single,single-post,postid-349076,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо фіналістів конкурсу Social Impact Award Ukraine 2018!

2 жовтня 2018 року у м. Київ відбувся фінал конкурсу Social Impact Award Ukraine 2018, в якому бізнес-ідею щодо  створення соціального підприємства NoSugar захищали студентки факультету економіки та управління Велічко Катерина та Ларва Юлія. У фінальному пітчингу, студентки представили детальний бізнес-план реалізації проекту та стратегічну дорожню карту розвитку інтернет-платформи та кав’ярні NoSugar.